ON-LINE SEMINAR

Poslovni razgovori, pogajanja in sklepanje pogodb s tujimi partnerji

Prijavite se na on-line seminar V ŽIVO

Najbližji termin: 18. 12. 2017
Čas: 10.00 - 11.00
Cena: 39,00 EUR
Število razpoložljivih mest: 3

Naroči    Več informacij

Kaj je on-line seminar?

 

NAPOVEDUJEMO:

 

AVTORSKI KOLEKTIV

Naši video seminarji so nastali v sodelovanju z najbolj znanimi in najboljšimi strokovnjaki z določenega področja.

Aleksandra Heinzer

je davčna svetovalka, specializirana za področje DDV.

Tanja Bohl

odvetnica, specializirana za delovno pravo.

Ida Kavčič

davčna svetovalka, vodi seminarje in delavnice z davčno in računovodsko tematiko.

Irena Kamenščak 

svetuje na področju dohodnine v povezavi z gospodarskim, delovnim in socialnim pravom.

Majda Gominšek

finančna svetovalka z več kot 25-letnimi izkušnjami na finančno-računovodskem področju.

Sabina Lamut

davčna svetovalka z dolgoletnimi izkušnjami na področju davčnega ter računovodskega svetovanja.

Vsi predavatelji

 

KONTAKTIRAJTE NAS!

 

VAŠ PREDLOG

 

TWITTER

 

Praktične informacije
Najbližji dogodek v koledarju
18.12.2017 - izplačilo in oddaja REK-1

Oglejte si vse dogodke za ta dan
Menjalniški tečaj 14.12.2017
 1 USD1,18 EUR (+0,02)
 1 HRK7,55 EUR (-0)
 1 GBP0,88 EUR (+0,01)
 1 PLN4,22 EUR (+0,01)
 1 CZK25,7 EUR (+0,05)
več
>
Povračila stroškov
Dnevnice - Slovenija
Odsotnost nad 12 - 24 ur. 21,39 EUR
Odsotnost nad 8 - 12 ur. 10,68 EUR
Odsotnost nad 6 - 8 ur. 7,45 EUR

več

več
Praktične informacije - Uporabni seznami - Cenilci nepremičnin
Aleksander Milanez
Ob Hudinji,   Celje
Banka:
e-mail: aleksander.milanez@t-1.si
Alenka Urnaut Ropoša
Legen 34,   Šmartno pri Slovenj Gradcu
Banka:
e-mail: alenka.urnaut@gmail.com
Alenka Zornada
Povšetova ulica 91,   Ljubljana
Banka:
e-mail: alenka.zornada@gmail.com
Alojzij Boh
Celovška cesta 300,   Ljubljana-Šentvid
Banka:
e-mail: lojze.boh@siol.com
Alojzij Strmec
Cerovci 3,   Novo mesto
Banka:
e-mail: as.strmec@siol.net
Andreja Kovačič
Krivec 92,   Ljubljana
Banka:
e-mail: andreja@gracen.si
Andrej Cehtl
Iztokova ulica 35,   Maribor
Banka:
e-mail: andrej@acensor.si
Andrej Kocuvan
Betettova ulica 18,   Maribor
Banka:
e-mail: andrej.kocuvan@gmail.com
Andrej Lampe
Trubarjeva cesta 28,   Ljubljana
Banka:
e-mail: andrej.lampe@nsv.si
Andrej Selan
Banja loka 7a,   Kostel
Banka:
e-mail: selan.andrej@siol.net
Andrej Štendler
Polanškova ulica 3,   Ljubljana-Črnuče
Banka:
e-mail: andrej.stendler@siol.net
Andrej Vrabl
Razlagova ulica 24,   Maribor
Banka:
e-mail: av@inventa.si
Anica Mozetič
Bezenškova ulica 64,   Maribor
Banka:
e-mail: ana.mozetic@gmail.com
Anton Kožar
Dunajska cesta 196,   Ljubljana
Banka:
e-mail: anton.kozar@inre.si
Anton Kolarič
Gajska ulica 39,   Odranci
Banka:
e-mail: anton.kolaric@atrij.si
Anton Krajnc
Bolfenška ulica 70,   Maribor
Banka:
e-mail: anton.krajnc@guest.arnes.si
Žarko Kovačevič
Nad mlini 33,   Novo mesto
Banka:
e-mail: 3kovacevic@gmail.com
Žarko Povše
Smolenja vas 78,   Novo mesto
Banka:
e-mail: zpovse@siol.net
Bogomil Strmec
Finžgarjeva ulica 2,   Novo mesto
Banka:
e-mail: bojan.strmec@gmail.com
Bogomir Eržen
Senčna pot 69,   Portorož
Banka:
e-mail: bogomir.erzen@gmail.com
Bojan Grum
Pregljeva 61,   Ljubljana
Banka:
e-mail: constructa@siol.net
Bojan Sekereš
Tomšičeva ulica 6,   Lendava
Banka:
e-mail: sekere.bojan@siol.net
Boris Pajnkihar
Kurirska pot 1,   Spodnji Duplek
Banka:
e-mail: boris.pajnkihar@siol.net
Boris Pavličič
Rašica 43,   Ljubljana-Šmartno
Banka:
e-mail: boris@gic.si
Borut Barlič
Vrvarska ulica 5,   Maribor
Banka:
e-mail: borut@caris.si
Boštjan Boh
Jamnikarjeva ulica 1,   Ljubljana
Banka:
e-mail: bostjan.boh@abaka.si
Branko Dolenc
Gradnikova cesta 44a,   Radovljica
Banka:
e-mail: branko.dolenc@siol.net
Branko Malek
Pot ob Homšnici 9,   Slovenj Gradec
Banka:
e-mail: branko.malek@gmail.com
Branko Penca
Dolenje Mokro Polje 1,   Šentjernej
Banka:
e-mail: brane.penca@siol.net
Branko Vergan
Ulica Štefana Kovača 21,   Murska Sobota
Banka:
e-mail: branko.vergan@siol.net
Breda Zorko
Mali vrh pri Šmarju 30,   Šmarje-Sap
Banka:
e-mail: breda.zorko@gmail.com
Cezar Ostan
Klanc 44,   Bovec
Banka:
e-mail: cezar@ostan.si
Damjana Varšek
Radio cesta 2A,   Domžale
Banka:
e-mail: damjana.varsek@gmail.com
Darja Tavzelj
Majcenova cesta 5,   Trbovlje
Banka:
e-mail: darja.tavzelj@siol.net
David Cafnik
Plečnikova ulica 5,   Maribor
Banka:
e-mail: david.cafnik@gradior.si
Drago Čepon
Predjamska cesta 10,   Ljubljana
Banka:
e-mail: cepon.drago@siol.net
Dušan Zupančič
Mala vas 9e,   Ljubljana
Banka:
e-mail: zupancic@sving.si
Edi Batagelj
Goriška cesta 29 e,   Ajdovščina
Banka:
e-mail: eb@freenet.si
Emina Grabec
Zlato polje 14E,   Kranj
Banka:
e-mail: emina@grabec.ptt.si
Eva Jaki
Koseskega ulica 23,   Maribor
Banka:
e-mail: eva.jaki6@gmail.com
France Gorše
Trdinova cesta 4,   Domžale
Banka:
e-mail: france.gorse@siol.net
Franc Lednik
Šlandrov trg 30,   Žalec
Banka:
e-mail: franc.lednik@dri.si
Franc Marn
Ulica Franca Barleta 8,   Cerklje na Gorenjskem
Banka:
e-mail: franci.marn@email.si
Franc Nahitgal
Pot za Bistrico 23A,   Domžale
Banka:
e-mail: france.nahtigal@siol.net
Franc Pintar
Ulica bratov Hvalič 144,   Nova Gorica
Banka:
e-mail: pintar-agens@siol.net
Grega Hojnik
Ulica Ilije Gregoriča 40,   Miklavž na Dravskem polju
Banka:
e-mail: grega.hojnik@estimia.si
Igor Pšunder
Ramovševa ulica 3,   Maribor
Banka:
e-mail: igor.psunder@uni-mb.si
Igor Zabukovec
Dekani 303,   Dekani
Banka:
e-mail: igor_zabukovec1@t-2.net
Irena Benčina Gostiša
Defranceschijeva ulica 2,   Novo mesto
Banka:
e-mail: bme.nm@siol.net
Ivan Hali
Spodnji kraj 47,   Prevalje
telefon: 051 323 448
Banka:
Ivan Toman
Petrovče 203,   Petrovče
Banka:
e-mail: ivo.toman2@gmail.com
Izidor Salobir
Babno 31a,   Celje
Banka:
e-mail: evrovoda@siol.net
Iztok Uranjek
Arja vas 37,   Petrovče
Banka:
e-mail: uranjek.iztok@siol.net
Janez Fajfar
Brezje pri Tržiču 57,   Tržič
Banka:
e-mail: janez.fajfar@siol.net
Janez Hribar
Vodnikovo naselje 58,   Ljubljana
Banka:
e-mail: janez.hribar@unicreditgroup.si
Janez Klugler
Maistrova ulica 2A,   Žalec
Banka:
e-mail: janez.klugler@triera.net
Janez Kratnar
Zgornje Gameljne 32b,   Ljubljana-Šmartno
Banka:
e-mail: janez.kratnar@dominus.si
Janja Borec Merlak
Pregljeva ulica 38,   Ljubljana
Banka:
e-mail: janja_merlak@yahoo.com
Jasmina Kajzer
Jakopičeva ulica 16,   Ljubljana
Banka:
e-mail: jasmina.kajzer@gmail.com
Jerner Šturm
Hrušica 159,   Hrušica
Banka:
e-mail: aestimo@vep.si
Jožef Murko
Krčevinska ulica 61,   Maribor
Banka:
e-mail: joze.murko@dodoma.si
Jože Spevan
Stanetova ulica 32,   Celje
Banka:
e-mail: lipec7@gmail.com
Jorg Bleiweis Trsteniški
Rjava cesta 16,   Ljubljana - Polje
Banka:
e-mail: jorg.bleiweis@telemach.net
Jure Fleischman
Vešter 17,   Škofja Loka
Banka:
e-mail: jure@lonka.si
Jure Kern
Ulica Angelce Hlebce 1B,   Kranj
Banka:
e-mail: jure.kern@siol.net
Jurij Lovšin
Dantejeva ulica 45,   Izola
Banka:
e-mail: jurij.lovsin@amis.net
Karin Fincinger
Podgorje 46,   Kamnik
Banka:
e-mail: grad.inzeniring@siol.net
Karmen Bolčina Bošnjak
Kunaverjeva ulica 14,   Ljubljana
Banka:
e-mail: bolcina.bosnjak.aaks@t-2.net
Lidija Kavalar Žvajker
Maistrova ulica 6,   Maribor
Banka:
e-mail: lidija.zvajker@gimov.si
Ljuba Nahtigal
Ob Farjevcu 49,   Ljubljana
Banka:
e-mail: ljuba.nahtigal@gmail.com
Ludvik Turin
Maistrova ulica 17,   Ptuj
Banka:
e-mail: auditor@auditor-revizija.si
mag. Andraž Brilli
Dolenjska cesta 156b,   Ljubljana
Banka:
e-mail: andraz.brilli@gmail.com
Marija Lipovšek
Ulica Ivana Suliča 8a,   Šempeter pri Gorici
Banka:
e-mail: marija.lipovsek@gmail.com
Marija Toplak
Stojnci 135A,   Markovci
Banka:
e-mail: marija@toplak-ptuj.si
Marjan Čeh
Hrenova ulica 19,   Ljubljana
Banka:
e-mail: cehmar@gmail.com
Marko Klokočovnik
Ulica Lojzeta Spacala 38,   Ljubljana
Banka:
e-mail: marko.klokocovnik@t-2.net
Marko Lavrenčič
Rožna ulica 9,   Domžale
Banka:
e-mail: lavrencic.marko@gmail.com
Marko Črešnik
Št. Janž pri Radljah 75,   Radlje ob Dravi
Banka:
e-mail: projekting@siol.net
Marko Trobiš
Prekorje 66,   Škofja vas
Banka:
e-mail: janko.trobis@gmail.com
Maruška Šubic Kovač
Žaucerjeva ulica 15,   Ljubljana
Banka:
e-mail: msubic@fgg.uni-lj.si
Metka Blaznik
Prežihova ulica 28,   Celje
Banka:
e-mail: metkablaznik@gmail.com
Mihael Ogorevc
Lamutova ulica 9,   Brežice
Banka:
e-mail: mihael.ogorevc@gmail.com
Milena Špenger Benko
Dolga Brda 70,   Prevalje
Banka:
e-mail: milena.benko@gmail.com
Mirko Romih
Slomškova ulica 23,   Grosuplje
Banka:
e-mail: mirko.romih0@gmail.com
Mirko Rostohar
Golek 4,   Krško
Banka:
e-mail: biro-pns@siol.net
Mojca Turković
Maistrova ulica 15,   Ilirska Bistrica
Banka:
e-mail: mojca.turkovic@gmail.com
Nenad Marušić
Kotnikova ulica 25,   Ljubljana
Banka:
e-mail: nenad.marusic@dipstor.si
Nikolaja Kogovšek Gilčvert
Mokrška ulica 17,   Ljubljana
Banka:
e-mail: nikolaja.gilcvert@telemach.net
Nikolaj Omersa
Partizanska 10j,   Kranj
Banka:
e-mail: nikolaj.omersa@siol.net
Nives Šimenc
Ulica Angelce Hlebce 5B,   Kranj
Banka:
e-mail: nives.simenc@gmail.com
Petra Nagode Zupančič
Mala vas 9e,   Ljubljana
Banka:
e-mail: nagode@sving.si
Radovan Cink
Šprajčeva ulica 7,   Žalec
Banka:
e-mail: radovan.cink@siol.net
Rajko Hovnik
Tribej 12A,   Libeliče
Banka:
e-mail: rajko.hovnik@gmail.com
Roman Pibernik
Primorska cesta 2,   Šoštanj
Banka:
e-mail: info@ocena2.si
Saša Žižek
Na brežini 42,   Ljubljana-Črnuče
Banka:
e-mail: sasa.zizek1@gmail.com
Salko Pivać
Parecag 16B,   Sečovlje
Banka:
e-mail: archnep1@gmail.com
Samo Izlakar
Kraigherjeva ulica 33,   Ptuj
Banka:
e-mail: samo.izlakar@areal.si
Samo Kovačič
Malečnik 108,   Maribor
Banka:
e-mail: kovacic.samo@siol.net
Samo Zupančič
Podpeška cesta 66B,   Brezovica pri Ljubljani
Banka:
e-mail: zupancic@siol.net
Sebastjan Rozman
Srebrničeva ulica 5,   Ankaran
Banka:
e-mail: rozman.sebastjan@gmail.com
Silvester Premrl
Vilharjeva ulica 55,   Ajdovščina
Banka:
e-mail: silvester.premrl@siol.net
Silvo Plesnik
Mlače 34A,   Loče
Banka:
e-mail: silvo.plesnik@ario.net
Simon Kavka Jensterle
Beethovnova ulica 7,   Ljubljana
Banka:
e-mail: simon@ambientstudio.si
Slavko Bunderla
Zlatiborska ulica 2,   Maribor
Banka:
e-mail: slavko.bunderla@amis.net
Sonja Gračanić
Gregorčičeva ulica 12,   Maribor
Banka:
e-mail: sonja.gracanic@triera.net
Srečko Veselič
Spodnji Rudnik II 3A,   Ljubljana
Banka:
e-mail: srecko.veselic@siol.net
Stana Gantar
Volčanski Ruti 21,   Tolmin
Banka:
e-mail: stana.gantar@gmx.de
Stanko Markovič
Brilejeva ulica 12,   Ljubljana
Banka:
e-mail: smajdoo@siol.net
Stojan Bohinc
Radvanjska 71,   Maribor
Banka:
e-mail: cenis@triera.net
Tadej Čaks
Ulica Eve Lovše 18,   Maribor
Banka:
e-mail: tadej.caks@dodoma.si
Tomislav Regent
Maistrova ulica 11,   Maribor
Banka:
e-mail: tomi.regent@gmail.com
Urška Čebular
Reboljeva ulica 8,   Ljubljana
Banka:
e-mail: constructa@siol.net
Vera Damjan Bele
Ulica heroja Vojka 35,   Maribor
Banka:
e-mail: vera.bele@lenart.si
Vinko Javoršek
Pod brezami 13,   Ljubljana
telefon: 041 328 646
Banka:
Vinko Mlinarič
Sovjak 109,   Sveti Jurij ob Ščavnici
Banka:
e-mail: vinko.mlinaric@siol.net
 

Ta stran uporablja piškotke. Z nadaljevanjem brskanja po tej strani, brez spremembe pri nastavitvah vaših piškotkov, se strinjate z našimi pravili uporabe piškotkov.   V redu   Več o piškotkih